Koszulki reklamowe

Oferujemy nadruk na koszulkach i innych tkaninach najnowszą metodą DTF jest to technologia cyfrowa charakteryzująca się dużą trwałością. Druk metodą DTF pozwala na pełnokolorowy zadruk na popularnych materiałach, już od jednej sztuki przy równoczesnym zachowaniu niskiej ceny. Dzięki swojej uniwersalności DTF pozostaje jednym z najlepszych wyborów przy niskich nakładach, a przy hurtowych ilościach jest bardzo konkurencyjnym rozwiązaniem w stosunku do przemysłowego sitodruku

Oferujemy również metodę termotransfer oraz sublimację w zależności od tego co Klient oczekuje.

Metoda termotransferu

Napisy, logo, nieskomplikowane grafiki nadają się świetnie do tej metody nadruku.
Termotransfer to metoda nadruku polegająca na wtopieniu w tkaninę specjalnej folii flex lub flock z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Właściwa jakość folii, duży nacisk, wysoka temperatura i odpowiednio długi czas wgrzewania gwarantują bardzo wysoką odporność na pranie.

Technika termotransferu ma ta przewagę nad innymi technikami druku na tkaninach iż pozwala na zastosowanie wielu uszlachetnień folii takie jak złoty, srebrny, perłowy, brokat, metalizowany, odblaskowy i wiele innych.

Metoda sublimacyjna

Sublimacja to prosta i wydajna technika wykonywania wysokiej jakości nadruków, która polega na wtapianiu barwnika w poliestrowe włókna koszulki. W wyniku tego otrzymujemy wysokiej jakości trwały obraz, który nie blaknie, nie schodzi, nie pęka ani się nie spiera.