Koszulki z nadrukiem

/Koszulki z nadrukiem
Koszulki z nadrukiem 2019-07-30T09:41:25+00:00

Przykład metody termotransferu i sublimacji

Metoda termotransferu

Koszulki reklamowe

Oferujemy nadruk na koszulkach metodą termotransferową oraz sublimacyjną. Niewielkie nakłady to idealne pole do wykorzystania termotransferu oraz sublimacji. Tymi technikami można wykonywać nadruki nawet od 1 sztuki!

Metoda termotransferu

Napisy, logo, nieskomplikowane grafiki nadają się świetnie do tej metody nadruku.
Termotransfer to metoda nadruku polegająca na wtopieniu w tkaninę specjalnej folii flex lub flock z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Właściwa jakość folii, duży nacisk, wysoka temperatura i odpowiednio długi czas wgrzewania gwarantują bardzo wysoką odporność na pranie.

Technika termotransferu ma ta przewagę nad innymi technikami druku na tkaninach iż pozwala na zastosowanie wielu uszlachetnień folii takie jak złoty, srebrny, perłowy, brokat, metalizowany, odblaskowy i wiele innych.

Metoda sublimacyjna

Sublimacja to prosta i wydajna technika wykonywania wysokiej jakości nadruków, która polega na wtapianiu barwnika w poliestrowe włókna koszulki. W wyniku tego otrzymujemy wysokiej jakości trwały obraz, który nie blaknie, nie schodzi, nie pęka ani się nie spiera.
Organizacja potrzebnych zasobów jest o wiele szybsza i tańsza niż w przypadku tradycyjnego sitodruku. Można łatwo i niedrogo drukować dowolne obrazy na różnych koszulkach. Istnieje możliwość zadrukowania tylko części koszulki albo stworzenia wzoru na całości.

  • Bardzo wysoka trwałość nadruku
  • Można drukować złożone, skomplikowane wzory w pełnej gamie kolorystycznej
  • Elastyczność nadruku
  • Szerokie zastosowanie (kubki, smycze, odzież, parasole, torby, etc.)
  • Brak kosztów przygotowania projektu przed drukiem
  • Druk tylko na materiałach poliestrowych lub z jego domieszką
  • Możliwość nadruku tylko na białych lub jasnych powierzchniach
Zobacz więcej prac

Avalon Studio, Al. IX Wieków Kielc 8/40, 25-516 Kielce, tel. 602-74-50-39

Projektowanie graficzne: logotypy, księgi znaku, wizytówki, papiery firmowe, ulotki, plakaty, katalogi, foldery, bannery, tablice i wszystko co można zaprojektować oraz preprocessing plików.
Fotografia: zdjęcia produktowe, katalogowe, wizerunkowe, sytuacyjne. Sesje fotograficzne w plenerze. Wesela, komunie, chrzty, konferencje oraz inne nietypowe.
Strony internetowe: Nowoczesne systemy zarządzania treścią oparte o WordPress, Joomla. Pozycjonowanie Google. Bannery i animowane prezentacje, sklepy.
Reklama zewnętrzna i wewnętrzna: bannery, tablice reklamowe, naklejki cięte po obrysie, druk na nietypowych mediach.

Nasz budynek

Mieścimy się na ulicy IX Wieków Kielc. Wejście o ulicy Koziej.